| spidy a întrebat:

cine ma ajuta dau funda!
ieri am luat un hp pavilion g6-1202sq nou.am un dvd cu win7 (win7 il am si pe calculator deci este bootabil). dar nu il booteaza dc? imi apare :
SHSUCDX can't install
apoi : Installed c:\fdos\bin\key\us.key
apoi >C:\ (aici ce comanda trebuie bagata ca sa mearga, banuiesc ca un cod dar...)

7 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Decat sa te chinui cu acest windows mai bine iti faci un nou dvd
si daca reusesti riscul sa apara prb apoi este mare tongue

| spidy explică (pentru RazzyFUnik):

Vreau explicatii mai ample!

| RazzyFUnik a răspuns:

Sincer acum... nu ar trebui sa iti ceara sa scrii u acolo o comanda-mi se pare aiurea... ai mai instalat vreun win7? o sa vezi ca nu ai nevoie sa scrii nimic acolo

| boogdan91 a răspuns:

Nu e facut bine dvd-ul, nu e bootabil. Incearca cu altul, facut cum trebuie.

| spidy explică:

Cred ca ai postat de dragul de a posta...ala e un link cu titlul TOP12 MOVIES IN 2011...

| Madalina_Ilie_1995 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu noul meu HP pavilion, doar ca al meu e g6-1201eq.Cum ai rezolvat problema?

| spidy explică (pentru Madalina_Ilie_1995):

L-am dus la un informatician...