| AAAdelin a întrebat:

Cine poate sa ma ajute si pe mine cu privire la developarea androidului?
As prefera pe cineva care sa ma invete cum sa fac un custom ROM cu aplicatiile pe care le vreau eu. Am mai incercat, insa nu am reusit. Sau macar dati-mi un link cu un tutorial pas cu pas (precizez ca am mai urmat un tutorial de pe xda-developers, insa fie nu am inteles eu bine, fie am omis un pa, ceva, deoarece nu mi l-a acceptat telefonul ). Astept raspuns! big grin.

1 răspuns:
| LeWildWhiteNiqqa a răspuns:

Poti sa cauti tutoriale step-by-step pe youtube.com. Sunt folositoare.