| anonim_4396 a întrebat:

Salut cine stie cum pot sterge o poza de facebook?

4 răspunsuri:
| roby096 a răspuns:

Te duci la poza, si apoi dai "sterge poze" sau "delete photo"

| DidiLovesYou a răspuns:

Te duci la albumul unde e poza respectiva, dai editeaza albumul si editeaza poze, apoi te duci la poza care vrei sa o stergi si selectezi stergere si dai salveaza modificarile.

| PrettySmile a răspuns:

Dai click pe poza si jos sunt"optiuni" si deacum acolo poti sterge poza! Succes!

| vladyojy a răspuns:

Mai nou cum arata:ti sageata pe imagine si vezi jos ca o sa para o bara (incolora), apesi la options si dupa aia delete photo