| valerialuca a întrebat:

Salut cine stie daca poti afla cine canta melodia cu un anumit program.

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu exista asemenea program,tu gandesti ce spui? Daca aduci o persoana din Honolulu si o pui sa inregistreze o melodie,daca o bagi in program ce vrei sa-ti zica numele? Cum de e asa de destept programul sa-ti zica cine a cantat...n-aveti logica in capul ala

Si chestia aia la telefoane va explic eu ce este,atunci cand dai la proprietes la o melodie(pe PC) la Summary iti arata: Artist,Album etc... poti sa le modifici,pui de exemplu: Valerialuca,daca bagi melodia pe telefon, iti arata numele scris de tine la Artist pe PC

Intelegi? Daca nu, mai citeste odata ca m-am grabit scriind acest basm

Bafta!

| shtephan a răspuns:

Se poate, mai ales la telefoane si anume: Track ID si MIDOMI. La PC inca nu am gasit. Daca gasesc revin cu un mesaj pe private.winking Bafta.

| HooDCrisTy a răspuns:

Este un program Tunatic care identifica melodia dupa ce aude la microfon.