| narcis393 a întrebat:

Salut colegi as dori sa pun si eu o intrebare :
ziceti-mi si mie cum fac sa conectez un monitor pentru PC cu touchscreen-ul ese un model cu touch, ce cablu imi trebuie, imi trebuie driver, modelul este facut de firma 3M si este MicroTouch 3M.
DAU

5 răspunsuri:
| oneversace a răspuns:

Ce conector are RGB sau DVI si nu iti tree driver trebuie sa aiba driver-ul de la placa video daca o ai instalata

| narcis393 explică (pentru oneversace):

Fratele meu e USB pe monitor

| oneversace a răspuns (pentru narcis393):

Atunci iti trebuie driver neaparat

| narcis393 explică (pentru oneversace):

Si unde gasesc asa ceva? poti sa-mi spui? te rog!

| oneversace a răspuns (pentru narcis393):

Frate ce model este uite id-ul meu si tik trimit pe mes geani_top_secret si sa imi zici modelu