| pulx a întrebat:

Cum as putea sa ma filmez direct de pe laptop.Mentionez ca nu stiu de ce nu imi apare camera in computerul meu.

5 răspunsuri:
| Trandafirii a răspuns:

Trebuie sa ai camera video pe laptop, si instalata, apoi iti apare, dar daca nu merge poti filma pe tableta sau telefon, apoi sa le descarci pe laptop cu cablu

| pulx explică (pentru Trandafirii):

No ma asta stiam.Dar daca este vreun program.Ca la skype si altele imi merge cand nu aveam driver-ul instalat nu imi mergea.

| Trandafirii a răspuns (pentru pulx):

Aaa nu marge

| Rav3n a răspuns:

Instaleaza driver-ul pentru camera respectiva.

| pulx explică (pentru Rav3n):

Pe skype, messenger si facebook imi merge! Nu stii un program online?