| alex2009 a întrebat:

Salut cum dau un mess la toata lista ca nu mai stiu? Multumesc

Răspuns Câştigător
| DaughterOfDarkness a răspuns:

Ii selectezi pe toti sau pe grupuri apoi dat click dreapta si pui pe send instant message si scrii ce vrei sa le spui.

3 răspunsuri:
| GeoXD a răspuns:

Click dreapta pe grupul respectiv -> Broadcast an IM to this group. -> scrii mesajul si dai send :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai mai multe grupuri, le selectezi pe toate după dai clik dreapta și send a MI to my list sau ceva de genu pune oricum prima opțiune care îți apare.
Bafta.

| DanielOvO a răspuns:

Ctrl si h