| BiLoIoS1 a întrebat:

Salut
Cum fac sa sterg pozele de profil toate pozele dupa facebook ca vreau sa imi pun alte poze cum fac va rog

Răspuns Câştigător
| Lore02 a răspuns:

Buna!
Pai dai la poza ta de profil, iar apoi iti da mai jos ETICHETEAZA FOTOGRAFIA, OBTIUNI, DISTRIBUIE, IMI PLACE. Tu dau la OBTIUNI si iti da sterge aceasta fotografie de profil.
Daca vrei sa stergi un album, apesi pe albumul dorit si este intr-un colt in dreapta Editeaza cu un creion apesi acolo si apoi iar in dreapta iti da un cos de gunoi apesi acolo.
Sper ca ti-am fost de folos.O seara buna!

| Lore02 a răspuns (pentru Lore02):

Tu dai*. sorry

8 răspunsuri:
| doinitsaandronic a răspuns:

Optiuni si stergere

| ManeaAlex a răspuns:

Dai la setari cont si apoi setari cont-stergere cont cel mai bine laughing

| BiLoIoS1 explică (pentru ManeaAlex):

Ba mucosule mai taci dracu din gura nu tea pus nimeni in seama pe tine stergeti dracu poza asta de la avut semeni cu dracu.

| ManeaAlex a răspuns (pentru BiLoIoS1):

Bai pripaselule ai vrea u sa semeni k mine si nu tea cerut nimeni parerea ta depre mine asa ca jet in Plm de martalog

| Roxana_Filip_1974 a răspuns (pentru ManeaAlex):

Prostule

| xoxolove96 a răspuns:

Intri la album si de acolo le stergi

| Ione23 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa iti stergi pozele de profil trebuie sa dai la optiuni iar apoi dai la sterge aceasta fotografie big grin este foarte simplu, sper ca te-am ajutat :*