| Lukian a întrebat:

Cum functioneza un TV Tuner? Programele se vad clar? Merita sa cumpar unul?

Răspuns Câştigător
| cataalecs96 a răspuns:

Sall.Eu nu am TV Tuner dar am un program care pot sa ma uit la TV si am cam tot atatea programe ca la TV.Programul se numeste "Readon TV Movie Radio player"

Uite aici saitul de unde il poti downloada:http://www.softpedia.com/......line.shtml

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Se vad destul de bine daca este o firma ok si sunt instalate cum trebuie. Vezi aici care sunt mai OK si din punct de vedere a pretului, si citeste opiniile utilizatorilor la tunere TV sa vezi cam ce zic cei care le-au folosit deja despre ele: http://goo.gl/5C1R8.
Succes;)

| Lukian explică:

Tare programul mersi mult! Caut de mult asa ceva! Am sopcast da nu prea imi place! Ms big grin

| teonaaa a răspuns:

Buna. Eu am TV tuner de vreo 3-4 ani. Se vede foarte bine. Se merita sa-ti cumperi unul.

| radu123max a răspuns:

Da da cu posibilitati de bani daca e 1 ****** e stricat daca e 21 de ********