| Curiosul999 a întrebat:

Salut cum îmi pun contul de TPU de pe PC in telefon? Am uitat parola și nu o mai găsesc țin să menționez că pe PC folosesc Microsoft Edge știe cineva vreo metoda? Am căutat o in manager parole dar degeaba că nu e sad

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

N-ai cautat cum trebuie... In manager parole le gasesti pe toate, acolo salveaza toate parolele, mai cauta o data cu mare atentie, poate cand ai dat sa salveze parola site-ului TPU ai schimbat numele si nu-ti mai apare acolo ca TPU ci altfel, deci ia la rand toate cu mare bagare de seama si ai sa-l gasesti!