| LuCi82820 a întrebat:

Salut cum pot sa fac un videoclip direct pe youtube? adica sa filmez pe youtube

Răspuns Câştigător
| castronel a răspuns:

Salut,mai intai ati trebuie un cont. Daca ai cont(si trebuie sa fi logat) trebuie sa dai click pe Upload-ul de sus (sa daca il ai in romana click pe ''Incarcati''). Apoi dai clic pe Record from webcam(daca il ai in romana dai click pe Record de pe webcam).Iti apare o fereastra unde filmezi pe youtube.

2 răspunsuri:
| wimpyannya a răspuns:

Cand dai acolo la incarcari, iti apare : incarcati un filmulet/ Inregistrati pe camera web.

| TreX a răspuns:

Asa ceva nu se poate im pare rau dar poti sa-ti faci un cont si sa faci un videoclip cu un program special pentru facut videoclipuri sau pentru mai multe informatii da add la master_thebig@yahoo.com