| KyLerMzQ a întrebat:

Cum pot sa imi aflu parola de la messenger daca am uitat-o?

15 răspunsuri:
| AliceIDK a răspuns:

Sunt 3 variante :
1. Dai la,, forgot password'' ( parola uitata ) si urmezi pasii
2. Cand ti-ai facut cont, a trbuit sa raspunzi la niste intrebari. Acstea sunt pentru problema ta
3. In cazul in care ti-ai dat nr de telefon, poti trimite un msaj cu parola.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la "Am uitat parola" si faci ce iti scrie acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da, iti cere numele unchiului, dar nu trebuie exact cum il cheama adica. Tu trebuie sa raspunzi cum ai raspuns si ultima data la intreabarea asta cand ti-ai facut cont. Trebuia sa retii intrebarile ca sa poti sa-ti recuperezi parola. N-ai ce sa mai faci. Trebuie sa-ti faci un cont nou daca nu mai stii raspunsurile de la intrebari.Si cand iti mai faci un cont yahoo sa iti notezi raspunsurile pe o foaie si parola ca sa nu le mai uiti. Funda?

| Hexiled a răspuns:

Dai am uitat parola si urmezi pasii funda?

| Floryn9 a răspuns:

Poti incerca cu acest link:
http://dan-blog.ro/......-messenger

| GabrielVoicu a răspuns:

Intrii pe yahoo.com dai la parola uitata si raspunzi la quest-urile pe care ti le dau ei. Apoi te va pune sa iti scrii numarul de telefon: scrie-l deoarece nu iti ia bani din telefon ci doar iti trimite un cod de validare pe care o sa il pui undeva unde iti cer ei acel cod. Dupa ce faci toate aceste lururi te va pune sa pui o noua parola si sa o repeti. Succes!

| KyLerMzQ explică (pentru GabrielVoicu):

Imi cere numele unchiului il pun si nu merge.

| Georgiana_Georgy_1997 a răspuns:

Ai uitat-o, uitata ramane!

| Maria_Maria_1968_2hBy a răspuns:

Cum ma pot conecta pe messenger?

| Marian_Ionut_1990 a răspuns:

Da

| Ungurean_Sorin_1963 a răspuns:

Da
Am uitat parola

| Niculaiev_Anna_1963 a răspuns:

Funda

| Instal_Ideal_1978 a răspuns:

Cum afli parola de la messenger si sunt încă logat pe mes

| Paula_Lucia_Barb_1973 a răspuns:

Vreau sa aflu adresa de mesinger

| Ion_Iosef_1962 a răspuns:

Cum aflu parola de messenger