| swty89 a întrebat:

Salut, cum pot sa sterg la google chrome, mai ales pe facebook cand am mai mai multe adrese de email si vreau sa le sterg sa nu mai ramana acolo am incercat tasata delele si nu merge, cum sa fac sa nu mai fie nici o adresa de email acolo?

3 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Du-te in Settings-History-Clear Browsing Data is bifezi pe toate! Si dai Start!

| heAdgN a răspuns:

Ctrl+h si stergi de acolo pe cat timp vrei dar bifezi ce vrei sa se stearga adica parola adrese etc

| CocrodiliSiDozonauri a răspuns:

Settings - show advanced set. - Privacy - Clear browsing data - bifeaza-le pe toate si dai clear.