| lolce a întrebat:

Cum sa iti faci un blog? Iti trebuie bani?
Multumesc anticipat. happy

5 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Ai aici toți pașii care trebuie urmați.
Baftă!
http://fa-ti-un-blog.blogspot.ro/

| Brotacelul a răspuns:

Cel mai usor e sa folosesti www.ucoz.ro. In caz ca ai nevoie de ajutor, poti accesa forum.ucoz.ro - aici gasesti numeroase materiale utile pentru dezvoltarea site-ului tau.
A, si e gratuit!

| GabyB94 a răspuns:

Majoritatea platformelor au o varianta gratuit si una contra cost. De cele mai mai multe ori platesti pentru functyii extra si pentru trafic si spatiu de stocare mai mare. Poti vedea daca iti place webnode.ro - au si varianta gratuita si apoi poti sa alegi si una contra cost.

| butterflyone a răspuns:

Intra pe blogspot ori pe wordpress si-ti fac blog. Eu am pe blogspot, gratuit, si ma impac foarte bine.
La ambele poti „cumpara" blogul - ai si mai mult spatiu, mai multe facilitati, dar e foarte ok cu blog gratuit de la blogspot (trebuie sa ai cont de google).