| darknet a întrebat:

Cunoasteti vreun CMS care sa mearga cu un site de sport (de preferabil sa fie usor de utilizat si instalat)?

1 răspuns:
| asko a răspuns:

Lamureste-ne ce e ala CMS intai
daca e vorba de web-content-management system (WCMS or Web CMS) is content management system (CMS) software
ai aici o lista Open source: WebGUI, Magnolia, Plone, Joomla, Drupal, dotCMS, Exponent CMS, Alfresco, Sensenet 6.0, MiaCMS, MMBase, TYPO3, MySource Matrix (Squiz), WordPress, DotNetNuke
http://www.webgui.org/