| anuska a întrebat:

Salutbig grin
am facut un cont la second life, am downloadat jocul dar problema e ca nu stiu cum sa imi modific avatarul...adica sa ii schimb parul hainele etc...
trebui bani adevarati pentru asta?! sau exista o modalitate ca la imvu de promo credits?

Răspuns Câştigător
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Buna,Second Life e mai diferit,nu e ca IMVU.
Pentru schimbarea avatarului free, te duci la search, scrii : Noob Island si gasesti lucruri free.Skin,shape,clothes. Daca vrei lucruri mai''de calitate'': Search: Lucky Chair si o sa fii indrumata de ei in legatura cu ce trebuie sa faci!
Succes, si ai grija ca aceasta viata virtuala provoaca dependenta!