| Met a întrebat:

Salut, daca, cumpăr Youtube permium family nu pot sa împart locurile decat la cei din casa mea sau as putea sa dau si la altcineva?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca vine Youtube sa te caute acasa cu cine locuiesti tu?

| Wr3nch a răspuns:

Poti sa adaugi pe cine vrea sufletul tau ca nu verifica nimenilaughing

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

You can add up to five other household members, but it will cost you -- $8 more per month, to be exact. Once you upgrade to a YouTube family plan, all six family members will get to enjoy the same benefits. That means an ad-free YouTube and YouTube Music experience and Google Play Music for all.

| Met explică (pentru AnatoliyMikhailov):

Thats not what i asked, i wanna know if i can add friends that are not living with me

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Met):

Ba e exact ce-ai intrebat, doar ca subtil.

In traducere, poti, fiindca tu-ti declari membrii familiei.