| Yoe a întrebat:

Dau funda! URGENNNNT! azi am downloadat xampp si. mysql workbench.le-am instalat. dupa ce am instalat ambele programe ca sa deschid un fisier php trebuie sa scriu la bara de adrese :localhost/index.php ca sa-mi deschida fisierul. ma costa vreun ban daca am instalat cele doua programe sau pentru ca scrie la bara de adrese localhost/index.php?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Wtf... cum sa te coste? xampp si mysql sun programe free... si de ce te ar taxa cineva ca aceesezi o pagina locala?