| FR3SH a întrebat:

Salut, de 2 zile am problema cu DVD-RAM nu-mi mai citeste dvd-urile pe care le bag cand am facut un dvd cu nero sa bag ceva pe el mi-a reusit! dar apoi cand vreau sa verific daca s-a bagat acel fisier pe dvd se incarca dvd se aude un zgomot. si cand e sa apara imi apare CD-ROM GOL! dar dvd 100% are ceva pe el... ca atunci cand dau pe nero sa bag din nou imi spune introdu un dvd gol! DAU FUNDA! PLZZ ajutati-ma

3 răspunsuri:
| je9vi3f a răspuns:

Am si eu aceeasi problema dar pur si simplu daca mi s-au bagat pe telefon e bine

| jhonny999 a răspuns:

Foloseste un Cd curatire Lentila Optica a unitati Dvd-rw.

Răspuns utilizator avertizat