| oraNgeL a întrebat:

De cateva zile incoace ma tot enerveaza youtube-ul pentru ca ii dau "Full screen" si arata cam asa : http://postimage.org/image/ik4h2jath/full/
Ma deranjeaza ca nu apare pe tot ecranul monitorului si ca nu se alege cea mai inalta calitate a videoclipului. Apropo am selectat la optiuni atunci cand dau fullscreen sa alegea fullhd.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| mersec2RR a răspuns:

Nu ai un program hd care la full screen sa mearga deci iti trebuie Adobe flash player 11.2

| mersec2RR a răspuns:

Cred ca era camera de proasta calitate