| AerDeMunte a întrebat:

de ce nu functioneaza microfonul, am laptop! cand intru in setari imi apare in dreptul microfonului, indisponibil momentan, ce as putea face? si daca sun video pe facebook, nu se aude! cel care ma poate ajuta, urgent! are funda

Răspuns Câştigător
| lotus21 a răspuns:

Vezi tu, nici mie nu-mi vede microfonul dar eu mă aud, mai încet ce e drept dar mă aud. Microfononul e lângă camera web. Vezi dacă e ca la mine.
Dacã nu e ca la mine, intră pe google și caută și descarcă Driver Indentifinder. Vezi driverul pentru microfon și-l descarcă. Dai un restart și voila. Succesuri laughing

1 răspuns:
| AerDeMunte explică:

Mersi! happy