| Th3Li0N a întrebat:

Salut de ce nu se aude sunetul la laptop.In casti mi se aude dar la boxele lui nu se aude am windows 7 si este in romana spuneti-mi cum sa le setez sa functioneze.

2 răspunsuri:
| PickUp a răspuns:

Salutare!
Vezi in dreapta colt jos ai o iconita cu o porta voce si niste ))). De acolo dai pe ea si setezi cat de tare si cat de incet vreihappy
Poate boxele s-au ars si nu iti mai functioneaza.
Poti sa te duci la GSM sa-l reparehappy
Bafta!
Funda?big grin

| molocemarius a răspuns:

Buna! Vezi poate e de vina driver-ul audio descarca programul driver pack solutii.on 12.3.Vezi scrie fara. la solution. Funda?