| paul55 a întrebat:

De ce vreme, nu mai merge sa ascult profm live, pe net. Am opera, nu am umblat deloc pe la setari, si nu stiu cum, inainte mergea fara nici o problema. Am updatat Adobe flash player dar tot asa. Mai exact, intru pe site-ul lor, dau pe asculta profm live, si nu porneste. Am dat sa porneasca, dar nimic. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Descarca screamer radio si instaleaza-l.La preset dai by country si dupa Romania.Ai cam toate statiile importante acolo. Dupa fiecare radio care iti place dai pe favorite si add.

| MskDesign a răspuns (pentru MskDesign):

Uite si linkul:
http://www.screamer-radio.com/download/
E de incredere si eu il folosesc de multi ani, fiind in strainatate.

1 răspuns: