| alex2009 a întrebat:

Salut de ceva timp am o problema cand vreau sa deschid apex dc++ apas pe iconita cum sa va explic acum il instalez sa zicem ca descarc un joc si dupa il inchid la urmatoarea data cand vreau sa il deschid imi zice ca nu mai este instalat in calculator stie cineva ce se intampla si ce as putea face ca sa nu se mai intample? Multumesc.

2 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Downloadeaza Nod32 Antivirus 4, fa rost de o licenta pentru el... fa'i up-date'urile si dai un scan. Mai mult ca sigur va gasi un virus troian numit Win32Jeefo...winkingCosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa cauti pe niste site-uri mai avansate in care poti afla mai multe lucruri.Deoarece tineretul zilelor noastre stie sa umblepe internet cu siguranta vei gasi un sit.Pa