| DjZen a întrebat:

De ceva timp am o problema cu Internet Explorer ( da stiu ca o sa radeti ) dar inca il mai folosesc si mi se misca chiar bine. Dar problema e alta de fiecare data cand intru imi spune ceva de genu Adobe iar dedesubt Active X Filter si ma enerva chestia asta asa ca am bifat sa nu mai apara. Stiti care ar putea sa fie problema? DAU FUNDA :d

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Lasa-l asa dezactivat! Internet Explorer are setat ca implicit activarea ActiveX pe OFF. ActiveX este o tehnologie care permite dezvoltatorilor web pentru a crea conținut interactiv pe site-urile lor, dar poate reprezenta de asemenea un risc de securitate.
Nu ai nici o problema. Bafta!

1 răspuns:
| agent003 a răspuns:

Iti recomand sa folosesti alt browser deoarece IE este vulnerabil la atacuri de hacker, si fisierele temporare din IE repede se infecteaza, foloseste Chrome sau Firefox.