| Saitam a întrebat:

Salut de curand am intampinat aceasta eroare pe browser si pe steam, arata cam asa : [IMG]http://i62.tinypic.com/15i2j61.png[/IMG]

Răspuns Câştigător
| Tudy000 a răspuns:

Vezi daca se intampla la fel si cu Chrome, daca nu iti recomand Waterfox e fratele lui firefox si se misca uluitor, poti sa si renunti la firefox daca iti merge asa cum iti zic eu.

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Asta nu e o eroare, ai schimbat limba. Intra in setari si schimba pe RO sau EN. laughing

| Saitam explică:

Cand aprind sistemul si intru prima oara in browser totul se vede asa cum trebuie, daca ies din browser si intru inca o data apare asa!