| JonD a întrebat:

De fiecare data cand dau Shut Down la Pc imi apare acel ecran albstru cu niste erori si dupa se restarteaza singur.Ce as putea face?

10 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Da, am vazut si printu-l care l-ai lasat mai jos.
Trebuie sa il lasi sa isi faca treaba vreo ora, sa isi elibereze hardurile.
Tu sigur cand iti apare asa ii dai ENTER nu?
Dar nu faci bine.
Lasa-l singur sa isi faca treaba
Succes!

| JonD explică (pentru kar1GaNNN):

Nu apas pe nimic, pur si simplu se restarteaza singur.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru JonD):

Atunci trebuie sa il duci urgent la un inginer pentru ai reinstala windows-ul, pot fi virusi care nu lasa calculatorul sa isi faca treaba.

| Adminul000 a răspuns:

Nu am auzit de erori cand stingi calculatorul!

| Makovei_Iuly_1995 a răspuns:

Pai trebuie sa reistalezi windows, iar daca problema persista are o problema hardul. Sper ca te-am ajutat!

| JonD explică (pentru Makovei_Iuly_1995):

Si poti sa imi ecplici si mie cam cum sa reinstalez windowsul? laughing)

| Makovei_Iuly_1995 a răspuns:

Eu ti-am spus!