| Cristi288287 a întrebat:

Deci am o problema cu Xbox-ul.
De fiecare dată când intru într-un joc caracterele nu vorbesc dar li se mișcă gura. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La orice joc se intampla asa? si la jocurile video electronice si la cele pe disc?
daca e numai la un singur joc atunci problema poate sa fie si din joc, desi ma indoiesc.
ai probabil probleme la sunet, ori placa de sunet, ori dispozitivul de redare: tv-ul, o iesire ceva nu functioneaza cum trebuie. ori o problema pe placa de baza. n-am idee.
daca face doar la un singur joc se mai intampla si acestea sa aiba bug-uri desi foarte foarte rar pe console, la jocurile originale.

| Cristi288287 explică (pentru Simpatic):

Nu e doar un singur joc. Și cele digitale și pe CD. Am unul cu lego care se aude dialogul și atat