| Loude a întrebat:

Salut.

Deci mi-am reinstalat windows`ul dar am o problema cu driver`ul de la internet.

Am instalat toate driverele..Am scanat cu Driver Scanner sa vad daca am drivere neinstalat, dar nici unu..Si tot nu ii merge beculetele ca cablu imi lumineaza.

Ce pot sa fac cu el?

PS:Am windows 7.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si nu-ti cauti nene placa de baza pe net si sa-ti iei driverele de la producator? Stati sa scanati cu toate porcariile cand poti bine mersi sa te duci sa-ti iei driverele direct de la sursa!

| Cristi250 a răspuns:

Daca mai ai CD-ul placii de baza a calculatorului baga-l in calculator.
Placa o sa caute ce ii lipseste si il va instala de pe CD.
Asa am patit si eu si la mine a mers asa.