| bizanu002 a întrebat:

Salut.
Deci sa va spun problema mea astazi cand am portin calculatoru am incercat sa intru pe yahoo pe jocuri etc si cand intru imi apare sa aleg cu ce sa il deschid,,,...
Dau FUNDAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Fa urmatoarele lucruri, eu am windows 7 home premium si mi-a mers, deci..intra la Start, scrie restore si dai click pe "Restore your computer to an earlier point in time"si dupa dai click pe Open computer restore si dupa astepti sa se termine si sa acepti tot ce iti apare la sfarsit sa dai ok cand te intreaba daca vrei sa restartezi pc-ul pentru a reveni totul la normal, sa ma tii la curent cu tot ce s-a intamplatwinking

3 răspunsuri:
| GrimReaper a răspuns:

Daca deschizi cu shortcut-uri probabil shortcutul nu mai gaseste adresa jocului respectiv

| bizanu002 explică:

Nu deschid cu short.straight face

| bizanu002 explică:

FreestyleBMX a mers multumesc multwinking