| luky63 a întrebat:

Salut, din boot cind vreau sa intru Windows imi spune The aplication failed to initialize properly ( 0x0000005 ) eroare si se reseteaza. L-am devirusat din boot si e ok. Se poate rezolva problema? Funda daca stiti o solutie. O zi buna la toti.

6 răspunsuri:
| Mickulash a răspuns:

Incearca cu un alt cd/dvd rom. unul mai bun/puternic. LG de ex sunt cele mai bune.

| VLΛD a răspuns:

Eu stiam ca eroarea asta e de la hard... daca iti cumperi unul nou nu ar trebui sa mai ai probleme thinking

| Damasc a răspuns:

Blue screen? Un ecran mare si albastru,presupun ca asta e,am avut si eu intr-un timp aceasta problema si sincer sa zic nu stiu ce o cauza,presupun ca intr-un anume punct componentele pc-ului nu se 'intelegeau' cum trebuie, am rezolvat insa dupa nenumarte instalari de windows la un prieten acasa, mergeam cu hardu si mi-l instalam acolo fara probleme.Arunca-ti un ochi pe aici poate iti va fi de folos,daca nu poti incerca sa iti scoti toate piesele din el in limita in care te pricepi sa le si montezi la loc desigur :)),scoti absolut tot cabluri tot, cureti bine de praf si le pui inapoi, merita incercat daca alta alternativa nu ai.Bafta http://queen-soft.blogspot.com/......ivare.html

| diablo a răspuns:

Da fa-ti alt CD/DVD cu win. Eroare apare deoare ce CD/DVD-ul este corupt, zgariat ect.

| luky63 explică:

Am 3 partitii pe laptop cu W 8, W 7 si W vista, merge doar W 8. La w7 si vista da eroare si nu le incarca. Pot sa le reinstalez dar credeam ca e o alta solutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windowsul
mi-s-a intamplat si mie