| cristx a întrebat:

Din ce cauza se sacadeze mouseul? Se sacadeaza doar pe desktop cand intru intr-un joc merge perfect.

Configuratia hardware este de ultima ora!

4 răspunsuri:
| Freddie23 a răspuns:

Cred ca ai instalat driverul de pe CD al mouselui si acesta nu e chiar atat de bun, sau ti se descarca bateriile de la mouse!

| cristx explică (pentru Freddie23):

Este mouse usb cu fir

| Freddie23 a răspuns (pentru cristx):

Prima varianta: schimba postul usb, ca sa ti-l mai detecteze odata
Varianta 2: din Device manager dezinstaleaza-l, apoi dai un restart si lasa windowsul sa-si faca treaba si sa gaseasca driverul.

| cristx explică (pentru Freddie23):

Am incercat ambele variante si tot sacadat merge