| asdasdsada a întrebat:

Salut doar ce mi-am formatat laptopu si nu stiu cum sa activez wirelessu deoarece nu mai apare conectiunea aia care imi arata la ce wireless ma pot conecta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca in start-conect to, si dai enable la conex. de wireless

| Catalin_Adrian_Neagu_1989 a răspuns:

Poate nu ai instalat placa de retea wireless cauta pe google mes-driver si el va scana singur si iti va da driverele pentru ce ai tu nevoie

| asdasdsada explică:

Pai asta e si ideea cand apas pe iconita de wireles nu mai pot face asta
adica imi zice no connection are availible si prin setari pe acolo nu merge facut