| aSSaSSinSS a întrebat:

Salut Doresc Un PC bun pentru jocuri cu cerinte mari gen gta4 si as dori sa-l fac din piese Im puteti spune cateva sugestii ca nu prea ma stiu. Doresc Sal fac bunicel si pentru jocurile care vor aparea. SI doresc ceva nu prea scump sa dau 1000Euro pe o piesa

Răspuns Câştigător
| aLiaLi a răspuns:

Avand in vedere pretul tau, voi fi sincer, sa poti juca jocurile care vor aparea nu vei putea cu o unitate de 1500 lei, sa iti duca unitatea jocurile ce vor aparea trebuie sa investesti minim 30 de mil sa spunem. La configuratia pe care ti-o doresti tu vei obtine o grafica de low la jocurile deja aparute, iar jocurile viitoare le poti vedea doar pe net in reviews, nefiind capabil sa te bucuri de ele.

7 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Sunt suficienti 1000 Euro. Il faci tanc cu banii astia. Cel mai bine te duci la un magazin specializat in componente si le spui sa se incadreze in pretul asta. Vor sti ei ce componente se potrivesc cel mai bine. Io am luat un laptop cu 23 milioane (lei vechi) si merge GTA IV la medium. Call of Duty Modern Warfare. Deci cu o unitate de 40 milioane o sa iti faci ceva mult mai bun. Bafta!

| BrD a răspuns:

Pai uita'te la jocurile pe care vrei sa le joci, vezi cerinte minime si iti faci de acolo o idee.

| aLiaLi a răspuns:

Care e pretul MAXIM pe care ti-l permiti?

| aSSaSSinSS explică (pentru aLiaLi):

Undeva la 1500 pe acolo

| aLiaLi a răspuns (pentru aSSaSSinSS):

1500 euro sau lei? laughing

| aSSaSSinSS explică (pentru aLiaLi):

Lei laughing nu am innebunit sa dau atatia bani pe un pc sincer

| aSSaSSinSS explică:

Citeste cu atentie "Im puteti spune cateva sugestii"