| Alexz Razz a întrebat:

Dupa cum toti stiti maine este revelionu, iar eu si prieteni mei am inchiriat o sala unde sa petrecem pana in zori. Am inchiriat si un sistem audio destul de puternic (boxe, mixer, microfon lumini etc) Dar avem o mica problema cu ecoul... e foarte puternic ecoul in sala respectiva si nu stim cum am putea rezolva aceasta problema. Puteti sa imi spuneti cum am putea sa rezolvam aceasta problema? Nu stiu... poate imi puteti spune un program anume pe care sa-l instalez pe laptop. Orice ar fi de folos. Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Exista ceva reglaj la mixer pentru ecou. asa cred

| kozmin123 a răspuns:

Poti inchiria sistem audio cu tehnician de sunet
http://rentsound.ro/preturi-inchiriere/pret-inchiriere-sisteme-audio/