| anonim_4396 a întrebat:

Salut
este cineva care are de aface cu google adsense?
as avea cateva intrebari/ nalemuriri.
multumesc astept raspuns cat mai repede

8 răspunsuri:
| AntiHero a răspuns:

Ce intrebari ai? big grin

| Krixxus a răspuns (pentru AntiHero):

Pai, la youtube analystics imi spune ca videoclipurile mele au inceput sa produca bani, adica imi si arata o suma, dar cand ma uit la adsense nu imi arata nimic la venituri potentiale, doar RPM, care nu are treaba.

| Anonim2322343a a răspuns:

Din vate stiu exista un tutorial tot pe youtube. Marioshaf skype si te ajut eu daca nu gasesti.

| Krixxus a răspuns (pentru Anonim2322343a):

Nu am gasit, adica am gasit, dar nimic concret si care sa imi poata fi de folos.
Nu am skype, poti pe mail sau fb?

| Anonim2322343a a răspuns (pentru Krixxus):

Incerc, normal cei de la google adsense trebuia sa iti dea un tutorial.

| Krixxus a răspuns (pentru Anonim2322343a):

Am gasit ieri un o informatie care spune ca veniturile din youtube imi vor fi adaygate in Adsense inainte de 15 al fiecarei luni.
Cum nu mai e mult pana pe 15... astept sa vad ce se va intampla.

| Anonim2322343a a răspuns (pentru Krixxus):

Ok, multa bafta si vreau si eu sa vad canalul tau.