| FuegoJr a întrebat:

Este cineva de pe aici, care dorește să schimbe un xbox360 sau ps3 cu un ps2? Menționez că ps2-ul este modat, are 10-12 jocuri piratate, 4 originale, 2 controllere originale Sony, 1 card 8MB Sony. Precizez că este modată cu soft și mai are garanție până în decembrie 2011.

PS: Nu ziceți să îl dau pe okazii.ro că l-am dat sau pe orice alt site!
PSS: Schimb doar cu ps3 modat sau xbox 360 modat.
PSSS: Pt. mai multe detalii: vladutel2001@yahoo.com

5 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Sincer nu cred ca este cineva dispus sa faca schimbul propus de tine pentru ca este foarte dezavantajos pentru el!
Daca ai fi specificat ca esti dispus sa dai si diferenta cred ca ai fi avut mai multe sanse.

| solumaam a răspuns:

Nu trebuie sa te superi ca unii am raspuns si am cautat sa te sfatuim!
Site-ul TPU este sa pui intrebari si cine cunaste raspunsurile sa te ajute!
Nicidecum nu este site de publicitate!

| FuegoJr explică:

Băi frate, în total, pe tot ps2-ul, cu tot cu modare am dat 10 milioane. Dacă nu vă interesează nu răspundeți.

| Instinkt a răspuns:

Cine crezi ca ar fiii atat de prost...
in ziua de azi iti ies ps 2 din magazin cu 4 milioane.iar xbox sau ps 3 depinde de modele sunt de la 10 milioane in sus.+ modarea la ps 3 sau xbox e mult mai scumpa ca la ps 2...

| Instinkt a răspuns:

Inseamna ca esti mega prost... daca tu ai dat 10 milioane pe ceva ce la mana a 2 in stare perfecta i-au cu 2 milioane...