| WeezyF a întrebat:

Salut,este cineva pe aici care are cont pe GoogleAdsense si-l foloseste sa bage anunturi la videoclipuri de pe YouTube?
Dau funda!
Cine are sa-mi lase o adresa de mail, ii dau si funda!

1 răspuns:
| Sanziana88 a răspuns:

Nu pui contul de adsense in contul de Youtube, au ei program special pentru asa ceva unde te inscrii dupa un anumit nr de subscriberi si views. Contul de adsense il poti asocia doar cu un site de-al tau pe care il dai la aprobat in prealabil. Vezi aici mai multe detalii: https://explicativ.ro/cum-sa-fac-bani-cu-youtube/