| Skrillex a întrebat:

Salut, este posibil ca o placa video sa se strice dintr-un restart? pentru ca eu asa am patit cu o placa video si nu stiu ce sa-i fac, am scos-o am bagat-o de o groaza de ori, restart la bios, am bagat windowsu si nimic ce ar putea avea?

3 răspunsuri:
| SoRyNeScku a răspuns:

S-o fi ars placa video...Eu am patit cu Hdd.

| FesCuDungi a răspuns:

Se poate strica! placa video este arsa daca nu raspunde dupa ce ai executat ceea ce ne-ai spus si noua!

| Bogdanux a răspuns:

Posibil sa fi facut vreun poc cand ai dat restart-ul, adica s-a ars.