| EdiMarcu a întrebat:

Salut, eu am activată opțiunea cu autentificarea în doi pași și atunci când mă conectez pe un nou dispozitiv pe Google îmi apare conectarea pe celelalte dispozitive și trebuie să apăs pe opțiunea în care scrie că sunt eu. De câteva zile vreau să intru pe Google de pe incognito. Acum două zile dimineața mergea, seara nu mergea, ieri seara nu mergea, peste câteva minute mergea, ieri noapte mergea, acum merge pe un cont, pe celălalt cont nu. Îmi spune că dispozitivul nu poate fi accesat. De la ce ar putea fi problema?

1 răspuns:
| drob a răspuns:

Probabil google crede ca device ul pe care esti e strain, ca nu esti tu.incearca sa explorezi setarile si sa ti autentifici faptul ca device ul pe care esti e safe