| EdiMarcu a întrebat:

Salut, eu am contul de Instagram făcut prin conectare cu Facebook deci nu am parolă. Și ca să mă conectez la cont trebuie mai întâi să mă loghez la Facebook și apoi să intru pe Instagram pentru că îmi va apărea direct contul de Instagram. Din contul meu de Instagram mai am două conturi secundare și nu am parolă la ele, a mers să le fac fără să introduc o parolă. Conturile le-am făcut acum 4 ani. De curiozitate, mai există această opțiune?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca-i cea mai proasta decizie posibila, ca de ti se blocheaza contul de Facebook sau cineva ti-l hacuieste, zici adios si la Instagram.
Nu stiu daca mai exista optiune aia, dar nu te sfatuiesc sa o mai folosesti vreodata, ca risti sa pierzi accesul la toate deodata.