| DaffyDuck a întrebat:

Fiti atenți:am văzut multe tutoriale pe YouTube ca acesta: http://www.youtube.com/watch?v=SQbt6buPvhs
In acest tutorial,și în multe altele, exista un program în care sa "înregistreze"video-uri cu tot ce face persoana respectiva la calculator.Adică un program din acela care înregistrează în calculator tot ce face persoana la PC, când îl pornește și sa se oprească din filmat când îl oprește.Care este acel program?
Mulțumesc, Anticipat!

2 răspunsuri:
| MihaiTT a răspuns:

Cauta pe google "desktop recorder" si gasesti o gramada
camstudio
BB FlashBack
Jing
webinaria
utipu
etc...