Întrebare recomandată | VlaDtz99 a întrebat:

FUNDA! De fiecare data cand ascult muzica pe orice site online( youtube, oricare) si nu doar muzica, sunetul se aude sacadat. Adica, melodia se aude fluent dar cu mici intreruperi ca niste bazaituri. Va rog frumos, sa ma ajutati happy

Răspuns Câştigător
| Bizzle a răspuns:

Phai da si eu patesc cam asa ceva happy incearca sa-ti iei alt browser cum ar fi Opera... Mozilla Firefox are virusi, cam toata lumea e de parerea asta, in mare parte.winking Deci cam asta ar fi problema, Succeswinking

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Am patit si eu asta, poate fi de la memorie, de la browser, de la placa de sunet sau de la codecs-urile de sunet.

| passarisMB a răspuns:

Asa mi se intampla si mie si la un amic de-al meu.nu stiu care-i fenomenu...

| pcsick a răspuns:

Mda, ai un calculator slab. incearca cu mozilla firefox. nu foloseste asa multe resurse.

| wolverine13 a răspuns:

Daca numai cand asculti online face asa probabil ca e de la browser, incearca sa folosesti altul, bafta! tongue

| ŜħadØwFcutPťParkour a răspuns:

Daca ti-se intampla acest lucru si cand folosesti un program exlus de net, atunci este de la placa de sunet.

| ramneanturaul1999 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, incearca sa mai inchizi paginile deschise si da reload la pagina de youtoube. Funda?