| Anonimae2013 a întrebat:

FUNDAA MAAREE! Acum 2 zile m-am uitat pe facebook la niste pagini, desi eu n-am facebook. Dupa ce m-am uitat si am redeschis browserul m-am speriat atunci cand am vazut contul fratelui meu conectat(folosesc Chrome). Desigur, s-a salvat istoricul in contul lui.Am incercat sa-l sterg din cont, dar nu pot, imi trebuie parola.Am motive intemeiate sa sterg acel istoric.Ce metoda stit? Contul e inca conectat. Icerc orice metoda ca sa nu afle istoricul meu.Ce-as putea face?

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Intri dai ctrl+h si tot ce e despre facebook ii bifezi casuta asa:
http://www.imgz.ro/i/1411812448-Snapshot_2014-09-28_010709.png
dupa care dai pe butonul de stergere care arata asa:
http://www.imgz.ro/i/1411812499-Snapshot_2014-09-28_010726.png
si ai sters istoricul.
Poti incerca sa te deconectezi iar daca tot apare parola sterge google chrom si instaleaza firefox

| Anonimae2013 explică (pentru LuciWv):

Nu asta e problema mea.Eu am cautat numele direct din google.I s-a salvat istoricul cautarilor la el in cont.