| Goguletzu a întrebat:

Salut gasca!happy

Formulez aceasta intrebare pentru ca am nevoie disperat de un program cu ajutorul caruia sa creez un film din poze(daca se poate sa nu fie ceva banal, sa cuprinda efecte dragutahappy

Va multumesc. Scuzati de deranjhappy

Răspuns Câştigător
| Ea a răspuns:

Incearca "Proshow gold". Poti sa il descarci gratis si rapid de pe www.fisierulmeu.ro;)

6 răspunsuri:
| VORTEX a răspuns:

Fa un powerpoint cu Microsoft Power Point big grin bafta

| omega a răspuns:

Windows movie maker, Sony vegas.

| Goguletzu explică:

Da,dar caut ceva mai complex astea le stiuhappy

P.S: Seby mondial avatarulaughing

| Goguletzu explică:

Thx allhappy

Raman dator cu un suc la plicbig grin

| mynameisseby a răspuns:

Ia-ti movie maker e cel mai simplu de utilizat BAFTA~~!

| FunDa a răspuns:

Windows movie maker.il gasesti pe calculatorul tau.start-all programs-windows movie maker! e usor de folosit si destul de bun happysi are si efectewinking