| marianred a întrebat:

Salut grup, cine ma poate ajuta cu o informatie buna?
Am nevoie sa pot localiza o adresa de ip daca stiti un site bun sau ceva astept raspunsuri. Multumesc

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2S1MJcy

| danbnz a răspuns:

Da mai multe amanunte.

| marianred explică (pentru danbnz):

Daca este o aplicație sau ceva care pe baza ipului de la tel sau PC sa pot sal localizez de unde vine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt zeci de site uri care fac asta. Insa sa nu te astepti la o localizare exact. Maxim se aproximeaza o regiune si e regiunea IPS nicidecum a celui care are asignat ip la momentul ala. Asa ca daca tu iti favi vise ca o sa gasesti pe care dupa adresa de ip... Nu mai visa