| Young27338273 a întrebat:

Salut guys An Nou fericit să aveți cum se numește acea subst cu care lipește cardul SD https://youtu.be/S1AaxqYlIos

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aia-i o aiureala. Lipirea ar presupune refacerea circuitelor ceea ce nu-i posibil cu lipici.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Daca te uiti pe comentarii unii spun ca nu-i posibil asa ceva.

| mihai69 a răspuns:

E superglue, dar ăla va fi doar un card lipit, nu și funcțional!

| VoidEternal a răspuns:

Tu chiar crezi ca un cip rupt poate fi lipit la loc cu ceva si sa mearga in continuare?