| Andrwii a întrebat:

Ieri mi-am cumparat o tastatura marvo k632 si am vazut ca pe internet arata ca, culorile pot fi schimbate doar cu FN si scroll lock.

Dar mie nu imi merge nici o combinatie si tastatura daca apas W si A merge si daca apas W si D nu mai merge nici un buton, gen 1 2 3 si nici space, ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

E buna tastatura! asta! model nou! diferit de toate celelalte! de altfel si monitoarele! si mouserele! tehnologie noua! pana te obisnuiesti cu ea! stii ca butonul cel mare de la space! e cam greu! pana apesi pe el! poate sa te doara si degetul! dar aia este! ce sa ii faci! sa fii in pas cu tehnologia! eu am o parere buna! doar despre monitoare! si mousere! despre tastaturi! nu prea! scuze! prefer mai degraba o tastatura clasica! decat una asa! sa te descurci greu asa cu ea!

| aumih16 a răspuns:

De unitati nu am zis spus nimic! dar si alea au modele misto! actuale!