| EnNdY a întrebat:

Salut ieri seara am intrat pe messenger si am vorbit cu cineva dupa aceea am stins calculatorul azi dimineata am intrat si nu mai aveam decat 4 contacte am instalat din nou messengerul nu am scris nimic la search nu am pe nimeni la adress book si eu vorbesc pe skype cu colegi etc ei au zis ca ma vad online iar mie imi aparea ca nu ii am in lista imi aparea sa dau add in lista va rog ajutati-ma dau funda daca imi ziceti si cum!

3 răspunsuri:
| Gabby23 a răspuns:

Poate ti-a umblat cineva pe messu tau incearca sa intri de la alt prieten...

| DDCC a răspuns:

Bună!
Vezi la Contacte> Afișare/Ascundere să nu ai nimic bifat.
Folosește apoi combinația de taste CTRL+H pentru a vedea toate contactele.
Apasă CTRL+SHFT+P pentru a intra la preferințe, și vezi Lista de persoane ignorate dacă ai pe acolo.
Verifică și aici https://login.yahoo.com/......nfig/login (te loghezi) dacă ai toate contactele.
Deci?

| cristianfrunza a răspuns:

Fa-ti cont pe facebook! laughing