| YellowGuy a întrebat:

Il stiti pe Ray William Johnson? Daca nu intrati aici http://www.youtube.com/watch?v=AGZ6MrJxpAY. Cu ce program pot sa fac un asemenea video?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, il urmaresc tot timpul, nu e nimic special in privinta programului, e un program normal de editare si montare filme, el se filmeaza mult mai mult decat e clipul, apoi face un montaj. Poti folosi Windows Movie Maker care se instaleaza odata cu windowsul, sau Adobe Premiere, Ulead Video Studio, si multe altele